24 лип. 2023

Поради батькам "Літній відпочинок дітей" на природі

Літо прийшло! З ним ми пов’язуємо свої мрії про відпочинок, прогулянки на природі. Особливо хочеться порадувати літнім відпочинком дітей. Прагнення батьків оздоровити своїх дітей — мабуть, сьогодні єдина сила, яка здатна це реалізувати.
20 лип. 2023

Інформація для батьків вихованців "Ви любите читати зі своїми малюками? "

МОН з UAnimals зробили добірку книжок, яка допоможе діткам ознайомитися з життям тварин, а також підкаже, як навчитися турботи та любові до них.
20 лип. 2023

Літній відпочинок наших дошкільнят

Літо - пора пригод, відпочинку, натхнення, насолоди та приємних спогадів!
18 лип. 2023

Онлайн-взаємодія з дошкільнятами

Серія мультиків про здорове харчування
18 лип. 2023

Канал спілкування «ВзаємоДія: щоденні кроки до спільної радості»

телеграм-канал «ВзаємоДія: щоденні кроки до спільної радості».
11 лип. 2023

Всесвітній день шоколаду

Щороку 11 липня Всесвітній день шоколаду дозволяє поціновувачам цих ласощів по всьому світу цілковито віддатися насолоді без будь-якого почуття провини. В цей день також можна вживати будь-які смаколики, виготовлені з шоколаду. Це і шоколадне масло, і гарячий шоколад, і цукерки, торти, тістечка та все, що містить хоча б граминку шоколаду.
10 лип. 2023

Дія.Освіта

Цифрова грамотність – один із пріоритетів розвитку держави
8 лип. 2023

День родини в Україні

8 липня в Україні відзначається День родини - свято, присвячене найціннішому, що є у кожного з нас. Сім'я — дуже важлива частина нашого життя. Цей день - чудова можливість подякувати близьким за любов, тепло і підтримку, яку вони нам дарують кожного дня. Родина - це наша опора, наше джерело сили та натхнення.
7 лип. 2023

Літньо-оздоровчий період

Літній період особливо сприятливий для зміцнення здоров'я дітей, їх повноцінного розвитку, початку загартування дитячого організму, як у в повсякденному житті, так і спеціально організованого.
5 лип. 2023

Інформ-реліз Управління Державної служби якості освіти у Харківській області за червень 2023

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у червні 2023 року