10 серп. 2023

В рубриці «Сучасне дошкілля під крилами захисту» з’явилися нові терапевтичні казки для дошкільнят

Міністерство освіти і науки спільно з ДУ «Український інститут розвитку освіти» доповнили рубрику «Сучасне дошкілля під крилами захисту» матеріалами, які доцільно використовувати у спілкуванні з дітьми дошкільного віку.
8 серп. 2023

Безпека в соціальних мережах: гайди для батьків

Інтернет міцно увійшов в повсякденне життя людей. Це захопливий та цікавий світ, якій дозволяє дізнаватися різну інформацію, знайомитись з іншими людьми, спілкуватися з друзями, грати в ігри, дивитися фільмі, при цьому знаходитись в різних місцях. Водночас інтернет приховує безліч загроз, особливо він може бути небезпечним для дітей.
7 серп. 2023

У МОН пропонують внести зміни до Порядку обліку дітей дошкільного та шкільного віку

Міністерство освіти і науки пропонує до громадського обговорення проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 р. № 684» щодо змін в Порядку обліку дітей дошкільного та шкільного віку.
3 серп. 2023

Поради для батьків

Безпека дітей в літній період
1 серп. 2023

Про найважливіші події у сфері якості освіти у липні 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у липні 2023 року.
31 лип. 2023

Як зареєструвати дитину до дитячого садка

Покрова інструкція
28 лип. 2023

День Української Державності

У 2023 році Україна вдруге відзначатиме День Української Державності, встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року. Ця памʼятна дата покликана нагадувати, що українське державотворення має понад тисячолітню традицію, а його витоки – у Руській середньовічній державі, центром якої був Київ.
27 лип. 2023

Інформаційні матеріали, присвячені Дню української державності

28 липня Україна відзначає День Української Державності, встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року № 423 з метою утвердження понад тисячолітніх традицій українського державотворення.
26 лип. 2023

Липневий випуск дайджесту «Ініціатива ДоШкіллЯ»!

Проєкт «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні»
25 лип. 2023

До уваги педагогів!