2 лист. 2023

Смаколики для ЗСУ

Співробітники дошкільного закладу передали чергову партію смаколиків, дитячих малюнків та соління
1 лист. 2023

Про найважливіші події у сфері якості освіти у жовтні 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у жовтні 2023 року.
27 жовт. 2023

День української писемності та мови

Цього року дата свята змінилася - Україна вперше відзначає День української писемності та мови 27 жовтня.
26 жовт. 2023

26 жовтня - День гарбуза

Гарбузи відомі своєю користю для здоров’я. Вони багаті на бета-каротин, антиоксидант, який організм перетворює на вітамін А. Крім того, вони багаті на клітковину, калій і вітамін С. Калій, що міститься в гарбузах, може позитивно впливати на кров’яний тиск, а високий вміст клітковини пов’язаний з різними перевагами для здоров’я, включаючи зниження ризику інсульту та захист від втрати м’язової маси.
26 жовт. 2023

До уваги педагогів та батьків!

Знання, що рятують життя: для дорослих і дітей доступні освітні відеоролики про мінну безпеку
25 жовт. 2023

"Відважна Мальовка"

"Відважна Мальовка" - це справжній друг маленьких супергероїв. Вона створена для того, щоб допомагати дітям знайти в собі впевненість та сміливість у будь-який момент, коли їм це потрібно. У "Відважній Мальовці" зібрані 10 цікавеньких завдань. Як тільки дитина виконає всі завдання, вона стане членом таємного клубу «Відважні».
23 жовт. 2023

Тиждень Безпеки

з 23.10.2023 - 27.10.2023 на тему "Безпека життя та здоров я дитини"
17 жовт. 2023

Смаколики для ЗСУ

Співробітники дошкільного закладу продовжують допомагати ЗСУ, передали чергову партію смаколиків, соління, дитячі малюнки та шкарпетки.
16 жовт. 2023

Всесвітній день хліба

З ініціативи Міжнародного об’єднання пекарів і кондитерів у 2006 році календарі багатьох країн світу збагатились ще на одну визначну подію – Всесвітній день хліба.
13 жовт. 2023

Здорове харчування - це важливо!

Важливість турботи про здоров'я шляхом організації якісного здорового харчування