1 вер. 2023

Вітання начальника Управління освіти

Олени Вєдяєвої з початком нового навчального року
30 серп. 2023

Рекомендації для тата

які через війну розлучені з родиною
29 серп. 2023

День пам’яті загиблих захисників України

Це не єдиний день у році, коли ми згадуємо, віддаємо шану, розповідаємо про тих, хто віддав життя, щоб відстояти Україну, її державність, незалежність і соборність. Але це особливий день, нагода для всіх у суспільстві разом зосередитися на пам’яті, шані і вдячності.
24 серп. 2023

День Незалежності України

Щороку у серпні ми всі разом відзначаємо День Незалежності України. 2023 для нас особливий, адже ми продовжуємо активну боротьбу за свободу нашої країни. Цього року незалежна Україна святкує 32 роки.
23 серп. 2023

День державного прапору України

Синьо-жовтий прапор для українців − це символ свободи і боротьби за незалежність
21 серп. 2023

Я люблю Харків

Харків - моє місто сили
17 серп. 2023

Всеукраїнський флешмоб до дня безпритульних тварин - 19 серпня

"Відкрий серце - подаруй тварині дім" за підтримки БФ "Щаслива лапа"
16 серп. 2023

Патрульна поліція нагадує харків'янам

Про небезпеку для дітей відкритих вікон
15 серп. 2023

Літній відпочинок дошкільників

Літо – час оздоровлення дітей. Організація літнього оздоровлення та відпочинку має велике значення для відновлення сил, поліпшення стану здоров’я дітей дошкільних закладів.
10 серп. 2023

В рубриці «Сучасне дошкілля під крилами захисту» з’явилися нові терапевтичні казки для дошкільнят

Міністерство освіти і науки спільно з ДУ «Український інститут розвитку освіти» доповнили рубрику «Сучасне дошкілля під крилами захисту» матеріалами, які доцільно використовувати у спілкуванні з дітьми дошкільного віку.