12 трав. 2023

День МАТЕРІ

День матері — це святковий день, присвячений матерям та материнству. В Україні щорічно свято відзначають у другу неділю травня. Це день, коли варто провести час із мамою та подякувати їй за все.
10 трав. 2023

Акція «Поділися своїми мріями», присвячена Дню захисту дітей

Мер міста запропонував школярам написати йому листа про майбутнє Харкова
9 трав. 2023

День Євроопи

Свято, що відзначається 9 травня в Україні , Європейському Союзі та інших країнах на відзначення миру та єдності на європейському континенті.
8 трав. 2023

День пам'яті та примирення

8 травня, у День памʼяті та примирення, українці вшановують тих, хто у Другій світовій війні боровся з нацизмом та переміг його, а також усіх жертв тієї війни.
3 трав. 2023

3 травня в Україні святкують День кондитера

Приготування солодощів, тістечок, тортів – це мистецтво. Хороший кондитер не тільки знає як створити десерти, має витончений смак, а й володіє фантазією та творчою уявою. Кондитер – митець, який як художник створює кондитерські шедеври.
2 трав. 2023

Про найважливіші події у сфері якості освіти у квітні 2023

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у квітні 2023 року.
1 трав. 2023

Запрошуємо на вебінар

Свято в дошкільному закладі: втіха чи примус для дітей
29 квіт. 2023

Міжнародний день танцю

«А танець нас завжди мобілізує, Дає наснагу, силу до життя. Душа, як тільки музику почує, Танцює аж до самозабуття...»
27 квіт. 2023

Відкритий вебінар

“Як уникнути помилок при бронюванні військовозобов’язаних працівників?”.
27 квіт. 2023

27 травня – вебінар про вакцинацію від COVID-19 для освітян

27 травня о 16:00 пройде вебінар про вакцинацію від COVID-19 для працівників сфери освіти та роль управлінців у організації процесу. У прямому ефірі медичний експерт ЮНІСЕФ в Україні Катерина Булавінова розкаже вчителям та керівникам у сфері освіти наступне: чому щеплення від COVID варто отримати при нагоді; які вакцини використовують в Україні; чому протипоказань до вакцинації дуже мало; чому важливо вакцинуватись людям із супутніми хворобами. Поговоримо про роль управлінців від освіти в організації вакцинації та ефективну комунікацію з керівниками закладів освіти.