Харків. Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 25 Харківської міської ради"

Основні напрями діяльності

Основний напрям діяльності - гуманітарний

Завдання на 2019/2020  навчальний рік

Робота дошкільного навчального закладу здійснюється відповідно до ст. 53 Конституції України, Законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», Положення про дошкільний навчальний заклад, Базового компонента дошкільної освіти в Україні (нова редакція), Статуту дошкільного навчального закладу.

Організація освітньої роботи в дошкільному навчальному закладі у 2019/2020  навчальному році здійснюється відповідно до Законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», Базового компоненту дошкільної освіти, Концепції Національно-патріотичного виховання дітей та молоді, інших нормативно-правових актів, реалізується через Освітню програму для дітей від 2 до 7 років «Дитина», згідно з  Інструктивно-методичними рекомендаціями МОН України від 02.07.2019 №1/9-419 «Щодо організації діяльності закладів освіти, що забезпечують здобуття дошкільної освіти у 2019/2020 навчальному році» та програмою "Впевнений старт" для дітей старшого дошкільного віку згідно з концепцією "Нова українська школа".

Продовжуючи роботу з реалізації загальної районної науково-методичної проблеми «Формування життєвих компетентностей дитини дошкільного віку через підвищення якості освіти та здійснення соціально-орієнтованого підходу до управління закладом», та науково-методичної теми дошкільного закладу  «Виховання  свідомої особистості, формування в дошкільників елементарних форм відповідального самовизначення, закладання основ компетентності» враховуючи наказ МОН України №615 від 22.05.2012 «Про впровадження Базового компоненту дошкільної освіти (нова редакція)», досягнення та перспективи розвитку дошкільного закладу та виходячи з аналізу роботи за минулий навчальний рік, колектив дошкільного навчального закладу визначив такі основні завдання на 2019/2020 навчальний рік:

1.Забезпечення освітнього процесу на принципах наступності закладу дошкільної освіти та початкової освіти в умовах освітньої реформи "Нова українська школа" (1).

2.Формування екологічної свідомості дошкільників шляхом взаємодії з довкіллям.(3)

3.Формування народознавчої свідомості дошкільників шляхом прилучення до народного фольклору.(2)