3 лип. 2023

УВАГА ШАНОВНІ БАТЬКИ!!!

В Україні 1 липня завершиться карантин через пандемію COVID-19. В Україні скасовують карантин та режим надзвичайної ситуації через пандемію COVID-19, який розпочався у березні 2020 року. Про це заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль на засіданні уряду 27 червня.
28 черв. 2023

День Конституції України

28 червня українці відзначають одне з головних державних свят – День Конституції України
27 черв. 2023

Як поводити себе під час атаки безпілотника

Якщо у небі з'явився дрон-камікадзе: як поводитись під час атаки безпілотниками У Мінреінтеграції пояснили, як розпізнати БПЛА та вберегтися від цієї зброї. Чималої шкоди об’єктам нашої критичної інфраструктури завдають ворожі ударні безпілотні літальні апарати (БПЛА). Значну небезпеку вони становлять і для цивільних: дрони-камікадзе можуть нести кілька десятків кілограмів вибухівки та при влучанні створюють потужну ударну хвилю. Будьте уважні! Бережіть себе та близьких!
23 черв. 2023

Міжнародний олімпійський день

Щороку 23 червня вся світова спільнота відзначає Міжнародний Олімпійський день.
21 черв. 2023

Літній відпочинок дітей, поради батькам

Літо прийшло! З ним ми пов'язуємо свої мрії про відпочинок, про виїзд на природу. Особливо хочеться порадувати літнім відпочинком дітей. Прагнення батьків оздоровити своїх дітей — мабуть, сьогодні єдина сила, яка здатна це реалізувати.
20 черв. 2023

Маскувальні сітки для ЗСУ

Сьогодні передали чергову партію маскувальних сіток для наших захисників.
18 черв. 2023

Міжнародний день батька

Це свято на честь всіх татусів. Для українців воно має особливе значення, адже безліч наших татусів сьогодні захищають нашу країну від російського вторгнення зі зброєю в руках. Внаслідок війни та вимушеної міграці багато родин досі залишаються розділеними....
15 черв. 2023

Замасковані вибухові пристрої!

Неуважність та нехтування правилами безпеки можуть вартувати вам життя!
14 черв. 2023

Консультація для педагогів

Як планувати освітній процес легко та дієво використовуючи інтернет–ресурси та цифрові технології
13 черв. 2023