14 черв. 2023

Консультація для педагогів

Як планувати освітній процес легко та дієво використовуючи інтернет–ресурси та цифрові технології
13 черв. 2023

Мінна безпека

Поради для учасників освітнього процесу в умовах надзвичайних ситуацій
9 черв. 2023

Шановні харків’яни! Харківський міський голова Ігор Терехов закликає долучитися до допомоги кожного харків’янина.

У Харківській гімназії № 55 ХМР ХО (вул. Валентинівська, 13-Д, центральний вхід) та ХСШ № 62 ХМР ХО (вул. Вальтера, 2, центральний вхід) будуть працювати штаби гуманітарної підтримки постраждалим Херсонщини (режим роботи з 09.00 до 18.00 без вихідних).
9 черв. 2023

Увага!

8 черв. 2023

Емоційне вигорання у батьків: як не зриватись на дітях

Синдром емоційного вигорання – це стан, коли людина відчуває себе емоційно і фізично виснаженою. Про цей синдром частіше говорять, як про професійний і менше – про вигорання батьків. Зараз, під час війни, всі знаходяться в стресовому стані. Однак батькам ще складніше, оскільки вони повинні піклуватися не тільки про себе, а й про дитину. Також додаються нові умови життя, адаптація, спільне проживання з рідними або чужими людьми тощо. Багато проблем звалилося на плечі батьків (частіше – мам), саме тому свою злість та роздратування батьки починають проявляти на адресу дітей, хоча і розуміють, що вчиняють не правильно.
6 черв. 2023

Всеукраїнський творчий конкурс "До дня захисту дітей"

Вітаємо переможницю конкурса вихованку старшої групи "Бджілка" Тузко Алісу за І місце в номінації декоративно-ужиткове мистецтво, та подяку за підготовку до конкурсу отримала вихователь-методист Воронкова Н.В.
5 черв. 2023

Вітаємо усіх випусників із закінченням дошкільного закладу.

Перша ступінь маленького чоловічка пройдена. З цим ми і вітаємо щасливих батьків. Бажаємо Вашим дітям нескінченного ентузіазму у навчанні, непохитної впевненості в собі і своїх силах, творчої наснаги для нових звершень. А Вам, дорогі батьки, бажаємо терпіння, наснаги та радості від нових досягнень Ваших дітей.
2 черв. 2023

Звітування керівника закладу Денчик О.О.

Звітування керівника закладу №25 Денчик О.О. про свою діяльність за підсумками 2022/2023 року навчального року перед педагогічним колективом та громадськістю 02/06/2023 відбулося звітування керівника закладу Денчик О.О.
2 черв. 2023

Вітання Харківського міського голови Ігоря Терехова з нагоди закінчення навчального року

Дорогі діти! Шановні батьки та педагоги!
2 черв. 2023

Вітання голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради Неллі Казанжиєвої зі святом Останнього дзвоника

Вітаємо всіх із закінченням навчального року!