2 черв. 2023

Вітання голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради Неллі Казанжиєвої зі святом Останнього дзвоника

Вітаємо всіх із закінченням навчального року!
2 черв. 2023

Привітання начальника Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради Олени Вєдяєвої зі святом Останнього дзвоника

Дорогі освітяни, діти та батьки! Від щирого серця вітаю Вас зі зсвятом останнього дзвоника!
1 черв. 2023

Про найважливіші події у сфері якості освіти у травні 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у травні 2023 року
1 черв. 2023

Міжнародний день захисту дітей

У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято – День захисту дітей. Любі діти! Ви – майбутнє нашої держави, яке формується у сьогоденні. Тож наполегливо оволодівайте знаннями, творчо мисліть, розвивайте свої здібності, щоб стати гідним громадянином України.
29 трав. 2023

Основи цивільного захисту для добровольців

Курс розповідає про правила безпеки та надання домедичної допомоги, які знадобляться для запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.
23 трав. 2023

День Героїв

Щороку 23 травня в Україні відзначають День Героїв, встановлений на честь українських борців за свободу та незалежність нашої тисячолітньої держави. Це свято є символом непоборності української нації та її жаги до вільного життя на рідній землі.
18 трав. 2023

Звітування керівника закладу Денчик О.О.

Звітування керівника закладу №25 Денчик О.О. про свою діяльність за підсумками 2022/2023 року навчального року перед педагогічним колективом та громадськістю, відбудеться онлайн 02.06.2023 року о 16.00 на платформі ZOOM
18 трав. 2023

День вишиванки

У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка - яскравий приклад і підтвердження цьому. Історія вишиванки своїми витоками сягає в незапам’ятні часи.
17 трав. 2023

Поради психолога

Що таке панічні атаки? Як допомоги вашій дитині подолати цей стан.
15 трав. 2023

Міжнародний день сім'ї

Сім'я - головна цінність в нашому житті й тому не дивно, що їй присвячено кілька свят в році. 15 травня відзначають Міжнародний день сім'ї. У цей день скажіть своїм рідним кілька теплих слів.