Поради батькам "Літній відпочинок дітей" на природі

24 лип. 2023
Літо прийшло! З ним ми пов’язуємо свої мрії про відпочинок, прогулянки на природі. Особливо хочеться порадувати літнім відпочинком дітей. Прагнення батьків оздоровити своїх дітей — мабуть, сьогодні єдина сила, яка здатна це реалізувати.

На природі можна навчити дітей:

• самостійності;
  • сміливості, нічого не боятися;
  • плавати, бігати, стрибати;
  • розширювати знання про рослин, тварин, природні явища;
  • отримувати емоційне задоволення.
  • багаття розпалювати (тих дітей, що доросліші);

Отже, літнє оздоровлення дітей — справа батьків. Тож пропонуємо до вашої уваги деякі поради щодо організації цікавого так корисного відпочинку з малечею.

Влітку сім’ї часто бувають «на природі». Природа буває різною. Наприклад, дача — це справжня природа, похід в гори разом з дорослими, відпочинок біля водойми. А на природі часто проводять «пікніки», так звані сімейні відпочинки з розвагами та смачними стравами. Отже, виїжджаючи на дачу чи на природу, до річки, в гори використайте час з користю, але не варто забувати й про заходи безпеки.

НАСАМПЕРЕД, НЕ ЗАЛИШАЙТЕ ДІТЕЙ БЕЗ НАГЛЯДУ!!!