13 квіт. 2023

Патрон рятує родину від пожежі: вийшла нова серія мультсеріалу про пса з ДСНС

П’ятий епізод називається “Пожежа” і присвячений правилам пожежної безпеки. Улюбленець дітей Патрон рятує мишачу родину від вогню разом із Татом Мишеням, адже “українські батьки дуже відважні і завжди захищають свої родини і своїх малят”.
12 квіт. 2023

12 квітня відзначається День працівників ракетно-космічної галузі України та Міжнародний день авіації і космонавтики

Професійне свято працівників ракетно-космічної галузі України відзначається згідно з указом Президента України № 230/97 від 13 березня 1997 року "Про день працівників ракетно-космічної галузі України".
10 квіт. 2023

День братів і сестер

Щороку 10 квітня святкують День братів і сестер. Це свято було встановлене, щоб нагадати людям про сімейні цінності, побудовані на любові, турботі та взаємній повазі між близькими людьми – адже брати і сестри, після батьків, є найближчими родичами.
7 квіт. 2023

7 квітня – Всесвітній день здоров'я

Весь світ святкує Всесвітній день здоров'я, який було започатковано на честь створення, а точніше – прийняття статуту Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) у 1948 році.
6 квіт. 2023

Міжнародний день спорту

Свято започаткували представники ООН для того, щоб привернути увагу людства до важливості спорту та змагань для розвитку людини та створення мирних відносин між країнами. Відбулося це влітку 2013 року під час засідання Генеральної асамблеї ООН. Перше святкування відбулося 6 квітня 2014 року.
5 квіт. 2023

Запрошуємо до участі у конференції

Керівників закладів освіти, педагогічних працівників, батьків дітей старшого дошкільного віку та початкової школи у квітні 2023 року буде проведено тридену Всеукраїнську науково-практичну онлайн-конференцію «Готовність дитини старшого дошкільного віку до систематичного навчання в школі» (06.04.2023, 13.04.2023, 20.04.2023 року. Час проведення: з 13.00 до 15.00).
4 квіт. 2023

Про найважливіші події у сфері якості освіти у березні 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у березні 2023 року.
4 квіт. 2023

Як впоратись дитині з панічними атаками

Через жахливі події сьогодення діти можуть бути наляканими і періодично відчувати напади панічних атак. Перший крок до їхнього подолання — дізнатися причину. Запитайте в дитини, як вона почувається та що викликало в неї тривогу. Якщо ваша дитина втрачає контроль через панічну атаку, то дитині потрібно допомогти «заземлитися». Ось, що ми можете зробити
3 квіт. 2023

Марафон «Від серця до серця»

Департамент освіти Харківської міської ради ініціює проведення марафону “Від серця до серця”, щоб примножувати в цей місяць наші помисли добром, а серце – любов’ю та вдячністю всім тим, хто такою високою ціною щодня наближає мир та нашу перемогу.
30 бер. 2023

Місячник благоустрою "Зелена весна"

У навчальному закладі традиційно в продовж місяця, проходив місячник благоустрою "Зелена весна"