26 жовт. 2023

До уваги педагогів та батьків!

Знання, що рятують життя: для дорослих і дітей доступні освітні відеоролики про мінну безпеку
25 жовт. 2023

"Відважна Мальовка"

"Відважна Мальовка" - це справжній друг маленьких супергероїв. Вона створена для того, щоб допомагати дітям знайти в собі впевненість та сміливість у будь-який момент, коли їм це потрібно. У "Відважній Мальовці" зібрані 10 цікавеньких завдань. Як тільки дитина виконає всі завдання, вона стане членом таємного клубу «Відважні».
23 жовт. 2023

Тиждень Безпеки

з 23.10.2023 - 27.10.2023 на тему "Безпека життя та здоров я дитини"
17 жовт. 2023

Смаколики для ЗСУ

Співробітники дошкільного закладу продовжують допомагати ЗСУ, передали чергову партію смаколиків, соління, дитячі малюнки та шкарпетки.
16 жовт. 2023

Всесвітній день хліба

З ініціативи Міжнародного об’єднання пекарів і кондитерів у 2006 році календарі багатьох країн світу збагатились ще на одну визначну подію – Всесвітній день хліба.
13 жовт. 2023

Здорове харчування - це важливо!

Важливість турботи про здоров'я шляхом організації якісного здорового харчування
10 жовт. 2023

В Україні розпочався місяць кібербезпеки

Міністерство цифрової трансформації України за підтримки Проєкту USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України» та за сприяння Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України запустило місяць кібербезпеки та просвітницької кампанії з кібергігієни.
9 жовт. 2023

Кіберполіція застерігає від шахраїв

Війна в Україні стала підґрунтям для поширення шахрайських схем, заснованих на вразливому емоційному стані та зловживанні довірою громадян. Зловмисники здатні обдурити дітей, пенсіонерів та намагатись розчинитись у просторах інтернету, не залишивши слідів злочину.
6 жовт. 2023

Прибирання території дошкільного закладу

Продовжуємо приводити територію дошкільного закладу до ладу
5 жовт. 2023

Захистити дитину від наслідків воєнного стану

Захистити дитину від наслідків воєнного стану вам допоможе пам'ятка, розроблена психологами.