12 січ. 2024

Шановні батьки!!!

Запрошуємо Вас долучитися до проведення районного творчого конкурсу «Зимова казка» серед дітей старшого дошкільного віку з 15.01.2024 по 15.02.2024 рік
11 січ. 2024

Чергова партія смаколиків для захисників

Співробітники дошкільного закладу передали чергову партію смаколиків (цукерки, печиво, бублики), чай, кофе та шкарпетки для наших захисників.
11 січ. 2024

Мультсеріал «Пес Патрон»

2 серія "Вибуховий діамант"
10 січ. 2024

Маскувальні сітки для захисників

Співробітники дошкільного закладу продовжують займатися волонтерською діяльністю, плетуть маскувальні сітки для наших захисників та захисниць
4 січ. 2024

Про найважливіші події у сфері якості освіти у грудні 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у грудні 2023 року
4 січ. 2024

Як допомогти дитині стати більш зосередженою

Поради психолога для батьків
1 січ. 2024

Техніка безпеки взимку "Безпечна зима"

Розпочинаються зимові канікули – пора відпочинку, свят та розваг. Але для того, щоб канікули були веселими й корисними, необхідно пам’ятати про безпечну поведінку
31 груд. 2023

Вітання з Новим роком Олени Вєдяєвої, начальника Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради

Дорогі діти, шановні батьки та освітяни! Прийміть щирі вітання з Новим 2024 роком! Новий рік – це нова сторінка життя, новий початок і сподівання на краще майбутнє. Це особливий час, коли ми згадуємо рік, яркий минув, радіємо досягнутим успіхам та плануємо нові цілі, тож нехай життя буде наповнене безліччю фарб, яскравих подій та пригод. Нехай 12 місяців Нового року принесуть кожному щастя, успіх та натхнення, обов’язково збудуться всі наші новорічні мрії.
26 груд. 2023

8 нових дитячих книжок від українських авторів

Тема війни, яка особливо яскраво проявилася в українському дитліті з початку повномасштабного вторгнення, досі залишається актуальною, адже війна триває. Поза тим сучасна література для дітей і підлітків аж ніяк нею не обмежується: за останні декілька місяців на полицях книгарень з’явилося чимало свіженьких видань найрізноманітніших жанрів і тем.
24 груд. 2023

Привітання з Різдвом Христовим

від начальника Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради Вєдяєвої Олени Володимирівни