5 жовт. 2021

КАРТКА ХАРКІВ'ЯНИНА

Розпочато видачу "Карток Харків'янина" співробітникам КЗ "ДНЗ №25"
4 жовт. 2021

Конкурс поробок " Дари осені"

З 04.10.2021 по 08.10.2021 у дошкільному закладі освіти проходить конкурс поробок "Дари осені". Запрошуємо усіх батьків приєднатися до конкурсу.
1 жовт. 2021

ДЕНЬ ПОСМІШКИ

В цей день відбулися заходи, які були присвячені гарному настрою, під девізом: "Посміхніться один одному. Діліться радістю, любов'ю, щирістю і вірою. Даруйте світло у своїх посмішках!"
28 вер. 2021

Педагогічне спілкування з батьками

Консультація для педагогів
27 вер. 2021

День Дошкілля!!!

«Світ створений з любов’ю» - саме під таким девізом було проведено День Дошкілля у дошкільному закладі. В цей особливий день атмосфера закладу була святковою - дорослі вітали дітей, а діти - дорослих.
24 вер. 2021

Перехід України в «жовту» зону з 23 вересня 2021 року

Обмеження з 23 вересня
23 вер. 2021

Впровадження програми "Впевнений старт" - група старшого дошкільного віку

Головним принципом освітньої програми «Впевнений старт» стало радісне навчання, пріоритет партнерства, забезпечення максимальної активності дитини під час проживання кожного дня передшкільного року, забезпечення впевненого і упішного старту дошкільників до перспектив майбутнього життя. Завдання цієї програми спрямовані на створення фундаменту успішності дитини в умовах Нової української школи.
22 вер. 2021

В пошуках павутинки - заняття

Заняття з розвитку мовлення "Сюрприз від осені", збагачення словникового запасу назвами овочів, продовжувати навчати дітей осіннім явищам природи.
17 вер. 2021

Нові карантинні норми

Кабінет Міністрів України ухвалив зміни до постанови № 1236, що встановлюють нові карантинні обмеження для запобігання поширенню COVID-19.
16 вер. 2021

Я, ти він вона, разом дружняя сім я

Спортивна розвага - Олімпійський тиждень. Фізичне виховання - організований процес, спрямований на фізичний розвиток, рухову, фізичну підготовку дошкільника до творчої життєдіяльності, набуття знань, умінь та навичок з фізичної культури.