День Дошкілля!!!

27 вер. 2021
«Світ створений з любов’ю» - саме під таким девізом було проведено День Дошкілля у дошкільному закладі. В цей особливий день атмосфера закладу була святковою - дорослі вітали дітей, а діти - дорослих.

Дошкільний вік - один з найбільш відповідальних і важливих періодів у житті підростаючого покоління в якому закладаються основи любові до природи, навколишнього світу, патріотичні почуття. Формується особистість і основи моралі людини. Всі ці риси закладаються в дитину завдяки професіоналізму, безмежному терпінню, мудрості вихователів. Від їх діяльності залежить те найдорожче, що у нас є - наше життя і наша надія. Вихователі та працівники закладів дошкільної освіти відзначають своє професійне свято "Всеукраїнський день дошкілля" в останню неділю вересня. В цей особливий День приєднуємося до привітань вихователів і всіх працівників дошкільних установ. Бажаємо здоров'я, міцних нервів, творчої наснаги і побільше приємних моментів у житті. Зі святом!