23 лист. 2021

"Ми всі різні, але ми всі рівні"

Інтерактивне заняття з дітьми старшої групи до міжнародного дня толерантності. Розширення знань дітей про те що всі ми різні, але всі рівні. Кожна дитина особлива і має свої права та обов'язки, і ніхто не має права її ображати.
22 лист. 2021

Європейський день захисту дітей та Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства

25.11.2021-10.12.2021
22 лист. 2021

Карта всесвіту та глобус

Комплексне заняття в старшій групі, за програмою Впевнений старт. Вихователь Бабак А.В.
19 лист. 2021

Педагогічна година

Професійний стандарт "Вихователь закладу дошкільної освіти".
17 лист. 2021

Запрошуємо до навчання цифрових навичок

З 1 по 30 листопада 2021 року триває масштабна інформаційна кампанія «Місяць цифрової грамотності»
16 лист. 2021

Тиждень дорожнього руху

"Грамотні пішоходи". Цілі і завдання: Виявити рівень готовності дошкільнят вирішувати дорожньо- транспортні ситуації; закріпити правила дорожнього руху, вчити застосовувати знання, отримані раніше в практичній діяльності; активізувати процеси мислення, увагу і мовлення дітей; виховувати кмітливість і винахідливість; виховувати потребу дітей бути дисциплінованими та уважними на вулицях, обережними та обачними.
11 лист. 2021

"Осінній ярмарок"

Осіння тематична розвага в українському стилі в групі старшого дошкільного віку №4 "Пташенята", вихователь Козачок О.М., музичний керівник Чечельницька І.В.
11 лист. 2021

"Осінь чарівниця"

Осіння тематична розвага в групі ранного віку №1 "Малятко", вихователь Тонян Є.Ф., музичний керівник Чечельницька І.В.
10 лист. 2021

Казка "Дюймовочка"

Осіння тематична розвага-казка в старшій групі №3 "Веселі дзвіночки", вихователь Бабак А.В., музичний керівник Чечельницька І.В.
9 лист. 2021

Лисиця мандрівниця

Осіння тематична розвага в молодшій групі №2 "Метелики", вихователь Чудаєва Т.А., музичний керівник Чечельницька І.В.