9 лист. 2021

День української писемності і мови

Діти збагатили знання про поетів, письменників, їх твори; любов до національних традицій, народної мудрості… Вони прочитали низку казок і розглянули малюнки до них. Доволі цікавими стали дидактичні ігри з народознавства «Народні символи України».
1 лист. 2021

ШАНОВНІ БАТЬКИ!!!

Продовжено термін канікул
1 лист. 2021

Ігрова діяльність в закладі освіти

Консультація для педагогів
28 жовт. 2021

Пожежна безпека маленьких дошкільнят

Мета роботи: підготувати дітей до розв’язання складних життєвих ситуацій, навчити їх захищати себе від небезпеки, запобігати дитячому травматизму, закріплювати знання про небезпечність вогню. Змінити відношення батьків до цієї проблеми.
27 жовт. 2021

Територія закладу

Продовжується прибирання території закладу
25 жовт. 2021

Тиждень безпеки і життєдіяльності у дошкільному закладі

У дошкільному закладі з 25.10.2021 по 29.10.2021 розпочався Тиждень безпеки. Метою проведення «Тижня безпеки дитини» є поліпшення якості освітньої роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; здорового способу життя серед дітей та батьків; вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок, щодо захисту свого життя і здоров’я під час надзвичайних ситуацій.
22 жовт. 2021

Прибирання території закладу

Очискта території від палого листя
21 жовт. 2021

Спортивні змагання "Перші кроки", серед груп старшого дошкільного віку №3 "Веселі дзвіночки" та групи №4 "Пташенята"

Спортивні змагання серед дітей старшого дошкільного віку. Учасники змагань випробовували свої сили, рухові здібності, спритність, швидкість і витривалість у веселих естафетах, отримали величезний заряд бадьорості та емоційне задоволення.
21 жовт. 2021

Нові блюда в дитячому садочку

Нагетси курячі
19 жовт. 2021

Шановні батьки!!!

Нагадуємо Вам, що дошкільний заклад працює 23.10.2021 з 07.00-19.00. Очікуємо наших дошкільників.