18 жовт. 2021

Тиждень фізичної культури і спорту

У дошкільному закладі з 18.10.2021 - 23.10.2021 розпочався тиждень фізкультури і спорту. Девіз тижня «Здорова дитина – здорова українська родина», він був наповнений цікавими спортивними заходами. В усіх дошкільних групах проводились спортивні ігри, фізкультурні заняття, ранкова гімнастика. Всі заходи були спрямовані на формування у дітей дошкільного віку уявлень про здоровий спосіб життя, зміцнення фізичного та психологічного здоров’я дітей.
13 жовт. 2021

Козацькі забави - розвага для старших дошкільників.

Для дітей створили атмосферу свята та позитивних емоцій. Розвага сприяє фізичному розвитку дошкільників, виховуватє колективізм, сміливість, рішучість, моральні та естетичні почуття.
13 жовт. 2021

Вітаємо з Днем народження!

Чечельницька Ірина Володимирівна
11 жовт. 2021

Районний конкурс творчих робіт "Листівка захиснику України"

З метою залучення до патріотичного виховання дітей дошкільного віку, розвитку їх морально-етичних якостей, формування патріотичного світогляду, сприяння самореалізації дітей та їх творчого розвитку проведено конкурс дитячого малюнку «Листівка захиснику України».
11 жовт. 2021

Шановні батьки!!!

Встановлення нового ігрового майданчику
10 жовт. 2021

З 10 жовтня у Харкові вводяться карантинні обмеження для «помаранчевої» зони

На позачерговому засіданні Міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій через погіршення епідеміологічної ситуації в регіоні прийнято рішення про перехід з 00.00 годин 10 жовтня міста Харкова та Харківської області до «помаранчевої» зони та введення додаткових протиепідемічних заходів.
7 жовт. 2021

Нові блюда у дошкільному закладі.

Згідно Постанові від 24.03.2021 № 305
6 жовт. 2021

Останнім часом статистика захворювань на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2 на території міста Харкова погіршилась. Особливу стурбованість викликає те, що контактні особи, які щоденно користуються громадським транспортом та перебувають в місцях скупчення людей, не виконують елементарні протиепідемічні заходи (насамперед використання респіраторів або захисних масок). Це значно підвищує ризик розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19 серед населення міста. На виконання розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в м. Харкові від 23.09.2021 № 25 «Про незадовільний стан виконання протиепідемічних заходів на території міста Харкова», з метою запобігання розповсюдження захворювання населення міста Харкова на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, мінімізації поширення серед жителів міста коронавірусної хвороби та керуючись статтею 75 Кодексу цивільного захисту України інформуємо про необхідність дотримання мешканцями міста маскового режиму та виконання санітарно-гігієнічних норм.
6 жовт. 2021

ГРАМОТОЮ НАЧАЛЬНИКА УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ АДМІНІСТРАЦІЇ КИЇВСЬКОГО РАЙОНУ КУЦЕНКО Т.В.

Нагороджено вихователя КЗ "ДНЗ №25" Перфілеву А.М., ка посіла ІІ місце в 1 (районному) турі обласного конкурсу "Кращий вихователь Харківщщини" у номінації "Вихователь дітей старшого дошкільного віку"
6 жовт. 2021

ПОДЯКОЮ ГОЛОВИ АДМІНІСТРАЦІЇ КИЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ Н.В.КАЗАНЖИЄВОЇ

Нагороджено вихователя КЗ "ДНЗ №25" Тонян Є.Ф., за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у навчання і виховання підростаючого поколінн та з нагоди Дня працівників освіти