23 квіт. 2021

Всесвітній день книги та авторського права

Книга – це віконце, через яке діти бачать і пізнають світ і самих себе. В.О. Сухомлинський
22 квіт. 2021

День землі

Тематичне заняття з екологічного виховання, з елементами фізичного виховання в старшій групі №5 "Веселка", вихователь Перфілева А.М, інструктор з фізкультури Передвіка Ю.О.
19 квіт. 2021

Віртуальна подорож по рідному Харкову

Міжнародний день пам'ятників та видатних місць, група старшого дошкільного віку №5 "Веселка", вихователь Перфілева А.М.
16 квіт. 2021

Посадка городів

Екологічне виховання дошкільників
14 квіт. 2021

Парад планет!

Заняття з аплікації в середній групі №3 "Веселі дзвіночки", вихователь Бабак А.В.
12 квіт. 2021

Всесвітній день авіації і космонавтики - тематичний день

Упродовж дня дошкільники були залучені до активної пізнавальної, пошуково-дослідницької, творчої діяльності з метою формування у дітей знань про Всесвіт.
9 квіт. 2021

Посилення карантинних обмежень на території міста Харкова

Відповідно до рішення позачергового засідання Держкомісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій через погіршення епідеміологічної ситуації в регіоні з 00:00 11 квітня Харків і область переводяться у «червону зону» до особливого розпорядження.
9 квіт. 2021

Уряд затвердив нові норми та порядок організації харчування у закладах освіти

Кабінет Міністрів України ухвалив нові норми та порядок організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку.
8 квіт. 2021

Мандрівка до весняного лісу.

Музичне заняття в групі раннього віку №1 "Малятко", керівник музичний Чечельницька І.В., вихователь Тонян Є.Ф.
7 квіт. 2021

Всесвітній день здоров'я

"Як здоров'я хочеш мати - про здоров'я треба дбати».