Всесвітній день авіації і космонавтики - тематичний день

12 квіт. 2021

Згідно річного плану дошкільного закладу на 2020/2021 навчальний рік та Базового компонента дошкільної освіти, який передбачає освітній напрям «Дитина в природному довкіллі», до якого входять знання та елементи уявлення дитини про простір, який існує за межами планети Земля 12.04.2021 у дошкільному закладі було проведено тематичний день присвячений Всесвітньому дню авіації і космонавтики.

Мета: формування у дошкільнят позитивної мотивації до пізнання і позитивного ставлення до світу, розширення знань дітей про такі поняття як «космос», «сонячна система», «зірки», «планети», політ у космос першого космонавта.

Тема Космос – це щось завжди далеке, таємниче, і звичайно, фантастичне. Вся освітня діяльність з дошкільниками проходила через тематичні заняття, бесіди, читання художньої літератури, розгадування загадок про космос, перегляд відео презентації «Дітям про Космос», ігрову діяльність, художню творчість. Упродовж дня дошкільники були залучені до активної пізнавальної, пошуково-дослідницької, творчої діяльності з метою формування у дітей знань про Всесвіт.