День землі

22 квіт. 2021
Тематичне заняття з екологічного виховання, з елементами фізичного виховання в старшій групі №5 "Веселка", вихователь Перфілева А.М, інструктор з фізкультури Передвіка Ю.О.

У дошкільному закладі у кожній віковій групі відбулися тематичні заняття з екологічного виховання, присвячені Дню землі.

8 цікавих способів розповісти дітям про День Землі Святкувати День Землі з дітямиДень Землі ось-ось настане, адже щороку його святкують 22 квітня. Свято покликане зосередити увагу на різноманітних екологічних проблемах та на способах збереження планети чистою та здоровою. Принаймні, така була задумка.

Спочатку День Землі відзначали 21 березня, в перший день весни, але у 1970 році його перенесли на 22 квітня. У 1990 це свято набуло міжнародного значення, і зараз День Землі святкують у всьому світі. Лише один день у році, День Землі. Чому ж так важливо розповідати дітям про День Землі? Діти – це наше майбутнє. Якщо хтось і може щось змінити та знайти нові способи захисту нашої планети, то це саме діти. Зараз ми можемо навчити їх піклуватись про планету та зберегти її чистою та здоровою для наступних поколінь. Звичайно, вже багато було зроблено і до цього, але ще стільки перешкод попереду. Саме зараз час показати молоді, як зберегти планету Земля!