Основні напрямки діяльності закладу

Пріоритетні завдання в діяльності закладу дошкільної освіти у 2023/2024 н. р.:

Введення в Україні воєнного стану позначилося на всіх сферах людського життя. Особливих змін зазнала і дошкільна освіта.

Важливими завданнями дошкільної освіти є консолідація зусиль влади, закладу освіти, громадськості з метою забезпечення необхідних умов для розвитку, освіти, повноцінної соціалізації дітей і створення безпечного освітнього середовища.

Сьогодення внесло корективи в освітянське життя та незмінним лишилося те, що усі ми маємо працювати заради наших дітей. В умовах воєнного стану зазнала змін й організація роботи з кадрами, зокрема підвищення кваліфікації, інформаційна та методична підтримка педагогів.

Враховуючи підсумки освітньої діяльності за минулий навчальний рік та введення в Україні воєнного стану, педагогічний колектив закладу дошкільної освіти спрямовує свою діяльність у наступному році на розв'язання науково-методичної проблеми «Формування життєвих компетентностей дитини дошкільного віку через підвищення якості освіти та здійснення соціально-орієнтованого підходу до управління закладом», та науково-методичної теми дошкільного закладу «Виховання свідомої особистості, формування в дошкільників елементарних форм відповідального самовизначення, закладання основ компетентності».

Завданнями діяльності закладу дошкільної освіти у 2023/2024 навчальному році:

• 1.Організація освітнього процесу з формування у дітей дошкільного віку ціннісного ставлення до власного здоров'я, компетентності у психічній і соціальній його сферах, та з розвитку фізичного виховання

• 2.Національно-патріотичне виховання дітей дошкільного віку, формування ціннісного ставлення особистості до українського народу, Батьківщини, держави, нації.

• 3.Підвищення професійної майстерності педагогів шляхом використання інтерактивних технологій та ІКТ.
  •

• 4.Психологічна підтримка батьків та дітей на період дії воєнного стану в Україні».