Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти

Загальна характеристика навчального закладу.

Обладнання та оснащення навчально-виховного процесу у дошкільному навчальному закладі здійснюється відповідно до Закону України "Про дошкільну освіту", наказу Міністерства освіти і науки України "Про затвердження Примірного переліку ігрового та навчально дидактичного обладнання для закладів дошкільної освіти" від 19.12.2017 №1633.

Дошкільний навчальний заклад розташований у двохповерховому будинку, відкритий у 1962 році, проектна потужність складає 110 дітей. В закладі функціонує 6 груп. У закладі: 6 групових кімнат, 6 спальних кімнат, кабінет завідувача, методичний кабінет, медичний кабінет, ізолятор, кабінет практичного психолога, музична зала, кабінет завідувача господарства, пральня, комора кастелянки, 6 туалетних кімнат, туалетна кімната загального користування, овощесховище, харчоблок (цех сирої, цех готової продукції, 2 комірні). Обладнання основних приміщень відповідає зросту та віку дітей.

Технічний стан приміщень - задовільний, утримуються в порядку й чистоті. У кожній віковій групі є своя ділянка, яка обладнанна ігровими зонами, рослинами та квітами. Територія освітлена відповідно діючих норм.