22 лют. 2012

Музична розвага "Масляна"

В старших групах садочка сьогодні була музична розвага "Масляна"
21 лют. 2012

Веренісаж "Проводи зими - Масляна"

У дитячому садочку оголошено конкурс малюнка по групам "Масляна"
20 лют. 2012

Прийшла масляна

Прийшла масляна - Прийшла з млинцями. Пригоща смачнесенько Нас з вами. Млинці пече круглі До сметани, Щоб сонцю радіть могли Ми з вами. Пригощайтесь діточки, Тата й мами. Зустрічайте весну-красну Разом з нами.
16 лют. 2012

Конкурс малюнків на районному рівні

Найкращі роботи конкурсних малюнків на тему: " Харків очима юних зустрічає Євро 2012" мають змогу змагатися за призові місця на районному рівні.
15 лют. 2012

"Дочекались люди Стрітення"

Свято старших дошкільників: "Зима стрічається з Весною"
15 лют. 2012

Cвято Святого Валентина пройшов... залишивши за собою гарний слід...

Виставка колективних робіт на тему: "День Святого Валентина" між вихователями дошкільних груп
13 лют. 2012

"День святого Валентина"

Конкурс колективних робіт дошкільних груп: "День святого Валентина"
9 лют. 2012

Конкурс малюнків "Харків очима юних зустрічає Євро 2012"

Регіональний конкурс для малечі і їхніх батьків "Харків очима юних зустрічає Євро 2012".
8 лют. 2012

06.02.2012 Консультація для педагогів

Вихователь-методист консультація для педагогів "Про дотримання протиепідемічних заходів у навчальних закладах"
8 лют. 2012