Освітня програма "Впевнений старт"

26 бер. 2021
Робота по групам, і парами. Програмам «Впевнений старт» передбачає активне залучення батьків до освітньої діяльності та їх інформаційну підтримку.

Упродовж дня діти мають можливість не лише брати участь в організованих формах групового навчання, а й самовизначатися в різних видах активності, діючи одноосібно чи в командах. Різні моменти дня наповнені значними для дітей традиціями і ритуалами: «Ранкове коло», «Спільне коло», «Вечірнє коло». Особливе місце займають незвичні та цікаві для дітей соціально-ігрові проекти «Створюємо музей», «Готуємо смачну піцу», «Йдемо в похід» та інші, де у вихованців повною мірою можуть розкритися інтереси, таланти і здібності. Специфічні дитячі види діяльності - ігрова, пізнавальна, художньо-образна, надають дітям безцінну розвивальну практику.