Незвідана Арктика…

25 лют. 2021
Тематичне заняття з логіко-метематичного розвитку з використанням LEGO-цеглинок та ІКТ в групі старшого дошкільного віку "Веселка", вихователь Перфілева А.М.

Програмовий зміст: закріпити вміння дітей рахувати в межах 10 в заданому напрямку (кількісна та порядкова лічба), порівнювати множини, знаходити числа- сусіди, визначати склад числа. Закріпити знання з дітьми днів тижня, площинних та об’ємних геометричних фігур. Продовжувати вчити вирішувати задачі та приклади на додавання та віднімання 1, розв’язувати головоломки. Продовжувати вчити дітей працювати з LEGO - цеглинками. Розвивати: орієнтацію в просторі, логічне мислення, дрібну моторику руки.

Виховувати: посидючість, кмітливість.

Тип: фронтальне; вид: інтегроване, підгрупове.