Семінар-практикум

24 лют. 2020

У рамках атестації вихователем-методистом Воронковою Н.В. було проведено семінар-практикум за темою: "Наступність між дошкільною та початковою ланками освіти в рамках впровадження концепції "Нова українська школа". На семінар були запрошені: вчитель початкової школи ХСШ №62 Осьмакова О.Є., голова атестаційної комісії: Кириченко Г.В. - завідувач ДНЗ №2, вихователь старшої групи ДНЗ №2 - Фоміна Н.О., вихователь -методист ДНЗ №22 Юрьєва Ю.Ю., та вихователі старших груп ДНЗ №22- Радченко О.М., Ланцова Н.А., завідувач Денчик О.О. та педагоги ДНЗ №25. Педагогам було представлено презентацію на тему "Наступність ДНЗ і ХСШ" і структура роботи. Було проведено дискусію між вчителем і педагогами, зроблено багато висновків, заключною була творча частина - робота в групах.