Веселі розваги взимку

5 лют. 2020
Рухливі ігри для дітей взимку

Як організувати і чим наповнити зимову прогулянку з дошкільниками, яка загартує, зарядять енергією і поліпшить настрій. Діти завжди з нетерпінням чекають  снігу, аби пограти в сніжки, спуститися з гірки чи зліпити снігову бабу. Тож головне правило не уникайте зимових прогулянок — проводьте їх двічі на день: у першу половину дня — після організованої освітньої діяльності у другу половину дня — після денного сну або перед тим, як дітей забирають із дитячого садочка. Тривалість прогулянки залежить від самопочуття дітей та погодних умов, зокрема температури повітря і швидкості вітру. Дошкільники мають перебувати на свіжому повітрі не менше 3,5-4 год. на день з достатньою руховою активністю.