25 лист. 2023

Всеукраїнська соціальна акція до Дня пам’яті жертв Голодомору «Пам’ятай про жертв Голодомору. Підтримуй тих, хто бореться за Україну»

Традиційно кожної четвертої суботи листопада в Україні вшановують жертв Голодомору 1932-33 років. Цьогоріч ця дата припадає на 25 листопада. Дошкільний заклад долучився до Всеукраїнської акції пам'яті "Запали свічку" та загальнонаціональної хвилини мовчання.
21 лист. 2023

День Гідності та Свободи

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Цього дня, з інтервалом у дев’ять років, розпочалися дві доленосні для сучасної України події: Помаранчева революція 2004-го та революція Гідності 2013-го.
20 лист. 2023

Всесвітній день дитини

Дитинство — це чарівні моменти, щасливі посмішки, батьки та бабусі з дідусями. Бажаємо, щоб у кожної дитини було щасливе дитинство, наповнене добротою, чарівністю, захистом від рідних і радістю від кожного нового дня!
16 лист. 2023

Всесвітній день гудзика

День ґудзиків — це весела та святкова подія, яка вшановує скромний ґудзик і всі способи, за допомогою яких він робить наше життя легшим, зручнішим.
13 лист. 2023

Всесвітній день доброти

Міжнародний день, який відзначається щорічно 13 листопада. День доброти – чудова можливість знайти час на хороші вчинки для людей та тварин. Добро врятує світ та з’єднає народи, тому що воно закладене в людській природі, саме тому робити гарні вчинки може кожен.
10 лист. 2023

Диплом переможця

Вітаємо вихованку старшої групи №5 "Веселка" Боєву Валерію за зайняте ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості до Всесвітнього дня тварин "Наші друзі"
8 лист. 2023

Консультація для батьків

Техніки зцілення дітей
2 лист. 2023

Смаколики для ЗСУ

Співробітники дошкільного закладу передали чергову партію смаколиків, дитячих малюнків та соління
1 лист. 2023

Про найважливіші події у сфері якості освіти у жовтні 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у жовтні 2023 року.
27 жовт. 2023

День української писемності та мови

Цього року дата свята змінилася - Україна вперше відзначає День української писемності та мови 27 жовтня.