Кадровий склад закладу дошкільної освіти

НАШІ ПЕДАГОГИ

ЯРМАК НІНЕЛЬ ІВАНІВНА

Стаж роботи: 36 р.

Педагогічне кредо:

«Десь у найпотаємнішому куточку серця кожної дитини є своя  струна, вона звучить на свій лад, і щоб серце відгукнулося на моє  слово, потрібно правильно налаштуватися на тон цієї струни.»  В.Сухомлинський

Працює за освітньою програмою "Впевнений старт", що спрямована на оновлення змісту дошкільної освіти в Україні та сприє оновленню змісту дошкільної освіти дітей  старшого дошкільного віку згідно з концепцією "Нова українська школа".

КОЗАЧОК ОЛЬГА МИКОЛАЇВНА

Стаж роботи: 33 р.

Педагогічне кредо:

«Відкрити у кожній дитині душу творця, дати їй змогу пробудитись і розквітнути»

Тема над якою працює педагог: "Формування екологічної свідомості дітей дошкільного віку. Дослідницька дільність". Дитина вдошкільного віку активно пізнає всі сфери людського життя, а особливо цікавиться природним середовищем. Її допитливість охоплює все: від способу життя найдрібнішої комахи до Влаштування Всесвіту.

ЧЕЧЕЛЬНИЦЬКА ІРИНА ВОЛОДИМИРІВНА

Посада: музичний керівник

Категорія: вища

Стаж роботи: 21 р.

Педагогічне кредо: Талановитий музикант - це справжній вчитель, який додає до свого основного репертуару креатив, творчість і натхнення.

Музика - уява - фантазія - казка - творчість - ось доріжка, йдучи якою дитина розвиває свої духовні сили. В.Сухомлинський

ТОНЯН ЄЛІЗАВЕТА ФЕДОЇВНА

Освіта: середньо-спеціальна

Категорія: спеціаліст 11 тар.розряду

Стаж роботи: 28 р.

Педагогічне кредо: "Навчаючи, вчимося"...

Проблема над якою працює: «Сенсорно-пізнавальний розвиток дітей раннього віку».

Сенсорне виховання - це унікальний, захоплюючий процес, в якому беруть участь не тільки живі суб'єкти, а й всі можливі об'єкти, які можуть оточувати малюка. Коли з'являється дитина на світ, то її життя починається з відчуттів.

ПЕРФІЛЕВА АНЖЕЛІКА МИКОЛАЇВНА

Стаж роботи: 6 р.

Педагогічне кредо: "Знай дитину, поважай дитину, будь частиною життя дитини".

Працює над впровадженням програми "Безмежний світ гри з LEGO" - чарівні цеглинки успіху.

Формування позитивної мотивації дітей дошкільного віку до конструктивної діяльності, активного включення дитини в процес гри, формування знань про навколишній світ, конструктивних умінь та навичок, базових якостей особистості дитини дошкільника.

БАБАК АНАСТАСІЯ ВІТАЛІЇВНА

Категорія: спеціаліст ІІ категорії

Стаж роботи: 8 р.

Педагогічне кредо: "Відкрити у кожній дитині душу творця, дати їй змогу пробудитись і розквітнути"

«Все можливо, на неможливе просто потрібно більше часу!» -  зі скарбниці мудрості.

Проблема над якою працює: «Патріотичне виховання дошкільників». Актуальність - формування патріотичного виховання та національної свідомості на основі творів українського фолькльору у дітей дошкільного віку. Патріотичне виховання - складова гармонійного розвитку дитини.

КУЗНЕЦОВА ІРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА

Посада: практичний психолог

Стаж роботи: 6 р.

Педагогічне кредо: “Вирушаючи до дітей, не забудьте взяти добре серце і щиру душу” „Дитинство - це ранок життя людини, а ранок має бути щасливим!" Життєве кредо: «Мудрий цінує всіх, адже в кожному знаходить хороше». Б. Моралес ​ Головне в моїй роботі - терпіння, наполегливість, творчість, завзятість і перемога! Результат роботи - щасливі очі дітей, у яких вийшло те, що раніше не виходило!

БЕЗ’ЯЗИЧНА АННА АНДРІЇВНА

Стаж роботи: 5 р.

Педагогічне кредо:

«Як вкладеш в свою дитинку, доброти й тепла зернинку.

Проросте вона в людині – добрим урожаєм нині.».

Проблема над якою працює: «Українознавство, як основа національного виховання дошкільнят». Актуальність проблеми полягає в тому що, народні традиції є результатом виховних зусиль протягом багатьох поколінь і виступають завжди незрівняним важливим засобом виховання. Через систему традицій та звичаїв український народ витворює себе, свою духовну, народну культуру, свій характер, національну психологію та самосвідомість у дітей.

ЧУДАЄВА ТЕТЯНА АНАТОЛІЇВНА

Стаж роботи: 2 р.

Методична проблема, над якою працює педагог: «Ефективність використання різних форм роботи з фізкультури – основа здорового способу життя дитини».

Педагогічне кредо: «Якщо особистість стане носієм ідеї здоров’я, то і її життя стане плідним, здоровим та довготривалим».

ПЕРЕДВІКА ЮЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА

Посада: інструктор з фізкультури

Стаж роботи: 3 р.

Педагогічнечне кредо: „Якщо хочете виростити дитину щасливою,виростіть її здоровою” (Ж.Ж.Руссо)

Життєве кедро: Головне в моїй роботі - терпіння, наполегливість, творчість, завзятість і перемога! Результат роботи - щасливі очі дітей, у яких вийшло те, що раніше не виходило!